Ми працюємо так

Хочемо трохи розповісти про наш підхід до роботи, з чого починаємо, продовжуємо й завершуємо кожен проект. Скільки коштує і за що саме платить наш Замовник.

І так, що входить у вартість проекту? Чому так дорого?

Ескізування, проектування — прорахунок, затвердження

Початок, з чого починається опрацювання нового проекту. З ескізування і фотовимірів, обговорення варіантів виконання. 3D Візуалізація кованих елементів в інтер'єрах/екстер'єрах, уточнення деталей.

Це важливо — проектна робота. Якщо для невеликої поковки достатньо одного лишень ескізу, то для складних виробів (особливо комплексних рішень: перил і балконних поручнів, меблі та кованих елементів екстер'єру — все це необхідно витримати в одному стилі, викувати й зібрати — без єдиного проекту тут не обійтися).

Що ще? Проект дозволить Замовнику «побачити» проект, яким він буде по завершенні, дасть змогу прорахувати вартість, витрати, витрачений час — здешевити, якщо потрібно.

Що здорожує художнє кування, що здешевлює?

Здорожує: якісні матеріали — ґрунтовка, патина тощо; індивідуальний підхід до кожної деталі, кожному елементу, — кожна деталь створюється за своїм неповторним ескізом.

Чим можна здешевити? Покупні, готові вироби (заводські серійні вироби, стандартні набори елементи, що повторюються).

Зауваження. Ми не використовуємо стандартні рішення, готові, покупні елементи* —художню ковку з покупних елементів видно відразу — в ній втрачається весь шарм кованих виробів — це просто металовмісна конструкція.

Що входить у вартість?

  1. Вартість металу, його кількість; підготовчі роботи: рубка, рихтування, зачистка і т.д.
  2. Робота коваля, слюсарно-складальні роботи.
    Тут все залежить від складності художньої ковки — кількості дрібних елементів, або навпаки — масивності.
  3. Витратні інструменти й розхідники: фарби, ґрунтовки (фарби можуть бути дуже дорогими** — це впливає на вартість проекту в цілому); витратні інструменти — відрізні і шліфувальні диски, вугілля, зварювальні електроди і т.д..
  4. Обробка виробу антикорозійним покриттям: ґрунтування, патинування — штучне старіння металу, надання «вінтажності», «під старовину». Технологія нанесення захисного покриття може бути досить дорогою, але без цього ніяк — бо від цього залежить зовнішній вигляд виробу, а також скільки від буде потім вам слугувати.
  5. Упаковка. Це не просто пакування. Перед відвантаження кожну деталь необхідно окремо спакувати, скласти так, щоб не пошкодити її. Це тільки на перший погляд метал, — та що йому буде? В упаковці та транспортуванні також є свої нюанси.
  6. Доставка, встановлення кованих виробів на місці.

Загалом — ціна художнього кованого виробу складається з безлічі моментів, які й впливають на кінцеву вартість.

А ще пропонуємо вашій увазі ПРОЦЕС виготовлення кованих виробів в нашій майстерні — подивіться — буде цікаво.


Тут треба зауважити, що зараз не середньовіччя, й так чи інакше аж зовсім без закупок не обійтись: той же металевий профіль, елементи кріплення, дріт, припій — та інше — це все зазвичай покупне.

** Наприклад: ось фарбування — просто однотонний білий колір, графіт чи чорний в інтер'єрі – на вулиці? Комбінований білий зі сріблом чи патинування?

Facebook Pinterest Twitter

Ще почитити

← Матеріали, обробка й захист

Матеріали, обробка й захист

Якісні матеріали — запорука довгого “життя” металевих конструкцій. Які матеріали використовують в кузні, обробка…

Ідея, Проект, Втілення →

Ідея, Проект, Втілення

Наш творчий підхід в роботі. Які етапи в художній ковці: ескізування, затвердження, виробничий процес, пакування…

Ми на зв'язку

+38(066) 111-65-06,
+38(050) 627-50-90

Відчувайте себе вільно: питання, обговорення, як замовити

Пишіть!