Дерев'яні сходи на металевому каркасі — цілком надійна, довговічна конструкція. Такі сходи будуть служити роками, створюючи затишок у вашій оселі.
Та виготовлення таких сходів — не проста задача: проектування, кріплення й припасування сходинок на металевий каркас потребує чималого досвіду та знань.
Переваги: сходи з металевою конструкцією витримують великі навантаження, зварні з'єднання з плином часу не розсихаються й сходи ніколи не скріплять. Вони довговічніші за цілком з дерева й легші за бетонні, та є нюанси.
Перш за все: до прорахунку конструкції треба підійти відповідально, «на око» чи «досвід» тут не вийде! Метал не дерево, він з часом не просідає і не «притирається». Тому якщо прорахували криво, змонтували криво, то вони так і будуть стояти криво — дуже довго (а може ні — впадуть дуже скоро).
Потім металеву конструкцію сходів требе зібрати, зварити та декорувати (декор особливо стосується внутрішніх сходів приватних будинків або сходових маршах багатоповерхівок).
Пропонуємо вибрати тип: це гвинтові сходи або звичайні, сходи на больцях* чи коусорах**; провести розрахунок конструкції, вписати її в інтер'єр/екстер'єр; вготовити, привезти і змонтувати.
Металеві сходові конструкції — основа будь яких сучасних сходів. Від якості їх виготовлення, використаних матеріалів та відповідних розрахунків залежить те, як довго вони послугують і як вони будуть виглядати і через рік, і через два, і більше…
Замовляйте сходи на металевому каркасі з дерев'яними сходинками, чи ступенями з іншого матеріалу — ми спроектуємо і встановимо їх в вашій оселі.
* Косоур — балки(ка), на які укладаються сходи. Є несучими елементами сходів; збоку косоур виглядає як «гребінка». Сходи бувають монокосоурні — один косоур, двокосоурні (класичні) і багатокосоурні — для складних сходових маршів.
** На больцах — сходи кріпляться до стіни на болтах (власне больці з німецької і є болти). Виходить, що сходи ніби «висять» у просторі, створюючи особливу «повітряність» сходам.